Everton vs Brentford

Everton vs BrentfordEvertonBrentford

⚽ 2024-04-27 – Premier League

 

Everton vs Brentford Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Everton vs Brentford panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-27 Premier League peetava Everton - Brentford mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Everton vs Brentford panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-27 Premier League peetava Everton - Brentford mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Everton vs Brentford mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Everton vs Brentford mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Everton vs Brentford mängu eelvaated

Everton ja Brentford mäng toimub 2024-04-27. See Premier League kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener S. Dyche juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Brentford aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Everton vs Brentford vastamisi kohtumisi, siis Everton sai kodus 1 võitu, Brentford on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Everton: n/a
  • Brentford: n/a

Everton vs Brentford tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Everton ja Brentford kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-23 Brentford 1 – 3 Everton
2023-03-11 Everton 1 – 0 Brentford
2022-08-27 Brentford 1 – 1 Everton
2022-05-15 Everton 2 – 3 Brentford

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Everton vs Brentford H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Everton vs Brentford mängu kohta?