England vs Switzerland

England vs SwitzerlandEnglandSwitzerland

⚽ 2024-07-06 – Euro

 

England vs Switzerland Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

England vs Switzerland panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-06 Euro peetava England - Switzerland mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

England vs Switzerland panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-07-06 Euro peetava England - Switzerland mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada England vs Switzerland mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada England vs Switzerland mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

England vs Switzerland mängu eelvaated

England ja Switzerland mäng toimub 2024-07-06. See Euro kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener G. Southgate juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Switzerland aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid England vs Switzerland vastamisi kohtumisi, siis England sai kodus 3 võitu, Switzerland on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • England: n/a
  • Switzerland: X. Shaqiri(1 goals/match);

England vs Switzerland tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 England ja Switzerland kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2022-03-26 England 2 – 1 Switzerland
2019-06-09 Switzerland 0 – 0 England
2018-09-11 England 1 – 0 Switzerland
2015-09-08 England 2 – 0 Switzerland

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata England vs Switzerland H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused England vs Switzerland mängu kohta?