Empoli vs Cagliari

Empoli vs CagliariEmpoliCagliari

⚽ 2024-03-03 – Serie A

 

Empoli vs Cagliari Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Empoli vs Cagliari panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Serie A peetava Empoli - Cagliari mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Empoli vs Cagliari panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Serie A peetava Empoli - Cagliari mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Empoli vs Cagliari mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Empoli vs Cagliari mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Empoli vs Cagliari mängu eelvaated

Empoli ja Cagliari mäng toimub 2024-03-03. See Serie A kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener D. Nicola juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Cagliari aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Empoli vs Cagliari vastamisi kohtumisi, siis Empoli sai kodus 0 võitu, Cagliari on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Empoli: M. Niang(1 goals/match);
  • Cagliari: n/a

Empoli vs Cagliari tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Empoli ja Cagliari kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-30 Cagliari 0 – 0 Empoli
2022-02-13 Empoli 1 – 1 Cagliari
2021-09-22 Cagliari 0 – 2 Empoli
2019-01-20 Cagliari 2 – 2 Empoli

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Empoli vs Cagliari H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Empoli vs Cagliari mängu kohta?