Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim

Eintracht Frankfurt vs HoffenheimEintracht FrankfurtHoffenheim

⚽ 2024-03-10 – Bundesliga

 

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Bundesliga peetava Eintracht Frankfurt - Hoffenheim mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Bundesliga peetava Eintracht Frankfurt - Hoffenheim mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim mängu eelvaated

Eintracht Frankfurt ja Hoffenheim mäng toimub 2024-03-10. See Bundesliga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener D. Toppmöller juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Hoffenheim aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim vastamisi kohtumisi, siis Eintracht Frankfurt sai kodus 1 võitu, Hoffenheim on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Eintracht Frankfurt: n/a
  • Hoffenheim: n/a

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Eintracht Frankfurt ja Hoffenheim kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-21 Hoffenheim 1 – 3 Eintracht Frankfurt
2023-05-06 Hoffenheim 3 – 1 Eintracht Frankfurt
2022-11-09 Eintracht Frankfurt 4 – 2 Hoffenheim
2022-04-23 Eintracht Frankfurt 2 – 2 Hoffenheim

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim mängu kohta?