Denmark vs Serbia

Denmark vs SerbiaDenmarkSerbia

⚽ 2024-06-25 – Euro

 

Denmark vs Serbia Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Denmark vs Serbia panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-25 Euro peetava Denmark - Serbia mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Denmark vs Serbia panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-25 Euro peetava Denmark - Serbia mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Denmark vs Serbia mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Denmark vs Serbia mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Denmark vs Serbia mängu eelvaated

Denmark ja Serbia mäng toimub 2024-06-25. See Euro kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener K. Hjulmand juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Serbia aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Denmark vs Serbia vastamisi kohtumisi, siis Denmark sai kodus 2 võitu, Serbia on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Denmark: C. Eriksen(1 goals/match);
  • Serbia: n/a

Denmark vs Serbia tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Denmark ja Serbia kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2022-03-29 Denmark 3 – 0 Serbia
2015-06-13 Denmark 2 – 0 Serbia
2014-11-14 Serbia 1 – 3 Denmark
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Denmark vs Serbia H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Denmark vs Serbia mängu kohta?