Darmstadt vs Freiburg

Darmstadt vs FreiburgDarmstadtFreiburg

⚽ 2024-04-14 – Bundesliga

 

Darmstadt vs Freiburg Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Darmstadt vs Freiburg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 Bundesliga peetava Darmstadt - Freiburg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Darmstadt vs Freiburg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 Bundesliga peetava Darmstadt - Freiburg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Darmstadt vs Freiburg mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Darmstadt vs Freiburg mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Darmstadt vs Freiburg mängu eelvaated

Darmstadt ja Freiburg mäng toimub 2024-04-14. See Bundesliga kohtumine algab kell 13:30 GMT. Treener T. Lieberknecht juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Freiburg aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Darmstadt vs Freiburg vastamisi kohtumisi, siis Darmstadt sai kodus 1 võitu, Freiburg on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Darmstadt: n/a
  • Freiburg: n/a

Darmstadt vs Freiburg tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Darmstadt ja Freiburg kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Freiburg 1 – 1 Darmstadt
2017-04-29 Darmstadt 3 – 0 Freiburg
2016-12-10 Freiburg 1 – 0 Darmstadt
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Darmstadt vs Freiburg H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Darmstadt vs Freiburg mängu kohta?