Darmstadt vs Augsburg

Darmstadt vs AugsburgDarmstadtAugsburg

⚽ 2024-03-02 – Bundesliga

 

Darmstadt vs Augsburg Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Darmstadt vs Augsburg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Bundesliga peetava Darmstadt - Augsburg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Darmstadt vs Augsburg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Bundesliga peetava Darmstadt - Augsburg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Darmstadt vs Augsburg mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Darmstadt vs Augsburg mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Darmstadt vs Augsburg mängu eelvaated

Darmstadt ja Augsburg mäng toimub 2024-03-02. See Bundesliga kohtumine algab kell 14:30 GMT. Treener T. Lieberknecht juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Augsburg aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Darmstadt vs Augsburg vastamisi kohtumisi, siis Darmstadt sai kodus 0 võitu, Augsburg on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Darmstadt: n/a
  • Augsburg: n/a

Darmstadt vs Augsburg tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Darmstadt ja Augsburg kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-07 Augsburg 1 – 2 Darmstadt
2017-02-25 Darmstadt 1 – 2 Augsburg
2016-09-24 Augsburg 1 – 0 Darmstadt
2016-03-12 Darmstadt 2 – 2 Augsburg

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Darmstadt vs Augsburg H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Darmstadt vs Augsburg mängu kohta?