Czech Republic vs Turkey

Czech Republic vs TurkeyCzech RepublicTurkey

⚽ 2024-06-26 – Euro

 

Czech Republic vs Turkey Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Czech Republic vs Turkey panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-26 Euro peetava Czech Republic - Turkey mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Czech Republic vs Turkey panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-26 Euro peetava Czech Republic - Turkey mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Czech Republic vs Turkey mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Czech Republic vs Turkey mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Czech Republic vs Turkey mängu eelvaated

Czech Republic ja Turkey mäng toimub 2024-06-26. See Euro kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener I. Hašek juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Turkey aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Czech Republic vs Turkey vastamisi kohtumisi, siis Czech Republic sai kodus 0 võitu, Turkey on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Czech Republic: n/a
  • Turkey: n/a

Czech Republic vs Turkey tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Czech Republic ja Turkey kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2022-11-19 Turkey 2 – 1 Czech Republic
2016-06-21 Czech Republic 0 – 2 Turkey
2015-10-10 Czech Republic 0 – 2 Turkey
2014-10-10 Turkey 1 – 2 Czech Republic

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Czech Republic vs Turkey H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Czech Republic vs Turkey mängu kohta?