Crvena zvezda vs Virtus Bologna

Crvena zvezda vs Virtus BolognaCrvena zvezdaVirtus Bologna

🏀 2024-03-22 – Euroliiga

 

Crvena zvezda vs Virtus Bologna Ennustused

Vaadates kiiresti läbi Crvena zvezda ja Virtus Bologna vahelised H2H tulemused ja iga meeskonna võidumäärad, saame arvutada selle korvpallimängu matši võitja tõenäosuse.

Crvena zvezda vs Virtus Bologna panustamise nõuanded

Meie ennustus Crvena zvezda vs Virtus Bologna mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-22, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Crvena zvezda vs Virtus Bologna panustamise nõuanded

Meie ennustus Crvena zvezda vs Virtus Bologna mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-03-22, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Soovitame enne panustamise eesmärgil matši võitja otsustamist vaadata põhjalikumat statistikat ja teha oma arvamus. Parim on vaadata statistikat BasketballStats247.com andmete põhjal ise ja valida parimad panustamisvõimalused.

Kus saab panustada Crvena zvezda vs Virtus Bologna mängule?

Allpool on loetletud mõned soovitatud veebisaidid, kus saate teha matši võitja panuseid Crvena zvezda vs Virtus Bologna mängule, samuti mõned muud kihlveoturud, nagu üle/alla, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Meie soovitus nendele operaatoritele põhineb kasutajate arvustustel ja valdkonna kogemustel. Lisaks pakuvad need kihlveokontorid uutele kasutajatele registreerimisboonuseid ning on suurepärased panustamiseks teistele spordialadele, nagu jalgpall, tennis, käsipall ja 20+ muud spordialad. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Crvena zvezda vs Virtus Bologna mängu eelvaated

Euroliiga-s mängitav Crvena zvezda vs Virtus Bologna mäng algab 2024-03-22 kell 18:00 GMT aja järgi. Kodumeeskonnal on viimasest -st mängust võitu, Virtus Bologna on viimase 23 mängu võiduprotsent 0.696.

Kui rääkida kahe meeskonna viimasest 4-st kohtumisest, siis Crvena zvezda meeskonnal on kodus 0 võitu, Virtus Bologna aga 0 võitu võõrsil mängides.

Praegusel hooajal on Crvena zvezda keskmine punktide vahe punkti, Virtus Bologna aga 11.5 punkti:

  • Crvena zvezda: keskmist punkti poolt, keskmist punkti vastu
  • Virtus Bologna: 88.3 keskmist punkti poolt, 76.8 keskmist punkti vastu

Crvena zvezda vs Virtus Bologna tulemused

Allolevas tabelis on toodud Crvena zvezda ja Virtus Bologna viimase 5 vastastikuse kohtumise tulemused:

Kuupäev Tulemused
2023-10-20 Virtus Bologna 85 – 79 Crvena zvezda
n/a n/a
n/a n/a
n/a n/a

Lisaks nende mängude lõpptulemustele saate vaadata rohkem H2H andmeid Crvena zvezda vs Virtus Bologna game kohta koos praeguse meeskonnavormi ja tabeliseisuga.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Crvena zvezda vs Virtus Bologna mängu kohta?