Clermont vs Olympique Marseille

Clermont vs Olympique MarseilleClermontOlympique Marseille

⚽ 2024-03-02 – Ligue 1

 

Clermont vs Olympique Marseille Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Clermont vs Olympique Marseille panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Ligue 1 peetava Clermont - Olympique Marseille mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Clermont vs Olympique Marseille panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Ligue 1 peetava Clermont - Olympique Marseille mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Clermont vs Olympique Marseille mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Clermont vs Olympique Marseille mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Clermont vs Olympique Marseille mängu eelvaated

Clermont ja Olympique Marseille mäng toimub 2024-03-02. See Ligue 1 kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener P. Gastien juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Olympique Marseille aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Clermont vs Olympique Marseille vastamisi kohtumisi, siis Clermont sai kodus 0 võitu, Olympique Marseille on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Clermont: n/a
  • Olympique Marseille: n/a

Clermont vs Olympique Marseille tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Clermont ja Olympique Marseille kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-17 Olympique Marseille 2 – 1 Clermont
2023-02-11 Clermont 0 – 2 Olympique Marseille
2022-08-31 Olympique Marseille 1 – 0 Clermont
2022-02-20 Olympique Marseille 0 – 2 Clermont

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Clermont vs Olympique Marseille H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Clermont vs Olympique Marseille mängu kohta?