Chelsea vs Burnley

Chelsea vs BurnleyChelseaBurnley

⚽ 2024-03-30 – Premier League

 

Chelsea vs Burnley Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Chelsea vs Burnley panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Chelsea - Burnley mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Chelsea vs Burnley panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Chelsea - Burnley mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Chelsea vs Burnley mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Chelsea vs Burnley mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Chelsea vs Burnley mängu eelvaated

Chelsea ja Burnley mäng toimub 2024-03-30. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener M. Pochettino juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Burnley aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Chelsea vs Burnley vastamisi kohtumisi, siis Chelsea sai kodus 1 võitu, Burnley on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Chelsea: n/a
  • Burnley: n/a

Chelsea vs Burnley tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Chelsea ja Burnley kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-07 Burnley 1 – 4 Chelsea
2022-03-05 Burnley 0 – 4 Chelsea
2021-11-06 Chelsea 1 – 1 Burnley
2021-01-31 Chelsea 2 – 0 Burnley

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Chelsea vs Burnley H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Chelsea vs Burnley mängu kohta?