Celta de Vigo vs Rayo Vallecano

Celta de Vigo vs Rayo VallecanoCelta de VigoRayo Vallecano

⚽ 2024-03-31 – La Liga

 

Celta de Vigo vs Rayo Vallecano Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Celta de Vigo vs Rayo Vallecano panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 La Liga peetava Celta de Vigo - Rayo Vallecano mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Celta de Vigo vs Rayo Vallecano panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-31 La Liga peetava Celta de Vigo - Rayo Vallecano mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Celta de Vigo vs Rayo Vallecano mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Celta de Vigo vs Rayo Vallecano mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Celta de Vigo vs Rayo Vallecano mängu eelvaated

Celta de Vigo ja Rayo Vallecano mäng toimub 2024-03-31. See La Liga kohtumine algab kell 12:00 GMT. Treener Claudio Giráldez juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Rayo Vallecano aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Celta de Vigo vs Rayo Vallecano vastamisi kohtumisi, siis Celta de Vigo sai kodus 2 võitu, Rayo Vallecano on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Celta de Vigo: n/a
  • Rayo Vallecano: n/a

Celta de Vigo vs Rayo Vallecano tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Celta de Vigo ja Rayo Vallecano kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-11 Rayo Vallecano 0 – 0 Celta de Vigo
2023-03-11 Celta de Vigo 3 – 0 Rayo Vallecano
2022-11-10 Rayo Vallecano 0 – 0 Celta de Vigo
2022-02-05 Celta de Vigo 2 – 0 Rayo Vallecano

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Celta de Vigo vs Rayo Vallecano H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Celta de Vigo vs Rayo Vallecano mängu kohta?