Cagliari vs Salernitana

Cagliari vs SalernitanaCagliariSalernitana

⚽ 2024-03-09 – Serie A

 

Cagliari vs Salernitana Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Cagliari vs Salernitana panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Serie A peetava Cagliari - Salernitana mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Cagliari vs Salernitana panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-09 Serie A peetava Cagliari - Salernitana mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Cagliari vs Salernitana mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Cagliari vs Salernitana mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Cagliari vs Salernitana mängu eelvaated

Cagliari ja Salernitana mäng toimub 2024-03-09. See Serie A kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener C. Ranieri juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Salernitana aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Cagliari vs Salernitana vastamisi kohtumisi, siis Cagliari sai kodus 1 võitu, Salernitana on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Cagliari: n/a
  • Salernitana: n/a

Cagliari vs Salernitana tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Cagliari ja Salernitana kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-22 Salernitana 2 – 2 Cagliari
2022-05-08 Salernitana 1 – 1 Cagliari
2021-11-26 Cagliari 1 – 1 Salernitana
2016-05-14 Cagliari 3 – 0 Salernitana

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Cagliari vs Salernitana H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Cagliari vs Salernitana mängu kohta?