Cagliari vs Napoli

Cagliari vs NapoliCagliariNapoli

⚽ 2024-02-25 – Serie A

 

Cagliari vs Napoli Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Cagliari vs Napoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-02-25 Serie A peetava Cagliari - Napoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Cagliari vs Napoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-02-25 Serie A peetava Cagliari - Napoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Cagliari vs Napoli mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Cagliari vs Napoli mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Cagliari vs Napoli mängu eelvaated

Cagliari ja Napoli mäng toimub 2024-02-25. See Serie A kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener C. Ranieri juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Napoli aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Cagliari vs Napoli vastamisi kohtumisi, siis Cagliari sai kodus 0 võitu, Napoli on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Cagliari: n/a
  • Napoli: n/a

Cagliari vs Napoli tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Cagliari ja Napoli kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-16 Napoli 2 – 1 Cagliari
2022-02-21 Cagliari 1 – 1 Napoli
2021-09-26 Napoli 2 – 0 Cagliari
2021-05-02 Napoli 1 – 1 Cagliari

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Cagliari vs Napoli H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Cagliari vs Napoli mängu kohta?