Cagliari vs Juventus

Cagliari vs JuventusCagliariJuventus

⚽ 2024-04-19 – Serie A

 

Cagliari vs Juventus Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Cagliari vs Juventus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-19 Serie A peetava Cagliari - Juventus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Cagliari vs Juventus panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-19 Serie A peetava Cagliari - Juventus mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Cagliari vs Juventus mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Cagliari vs Juventus mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Cagliari vs Juventus mängu eelvaated

Cagliari ja Juventus mäng toimub 2024-04-19. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener C. Ranieri juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Juventus aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Cagliari vs Juventus vastamisi kohtumisi, siis Cagliari sai kodus 0 võitu, Juventus on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Cagliari: n/a
  • Juventus: n/a

Cagliari vs Juventus tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Cagliari ja Juventus kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2022-04-09 Cagliari 1 – 2 Juventus
2021-12-21 Juventus 2 – 0 Cagliari
2021-03-14 Cagliari 1 – 3 Juventus
2020-11-21 Juventus 2 – 0 Cagliari

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Cagliari vs Juventus H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Cagliari vs Juventus mängu kohta?