Cagliari vs Hellas Verona

Cagliari vs Hellas VeronaCagliariHellas Verona

⚽ 2024-04-01 – Serie A

 

Cagliari vs Hellas Verona Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Cagliari vs Hellas Verona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-01 Serie A peetava Cagliari - Hellas Verona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Cagliari vs Hellas Verona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-01 Serie A peetava Cagliari - Hellas Verona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Cagliari vs Hellas Verona mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Cagliari vs Hellas Verona mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Cagliari vs Hellas Verona mängu eelvaated

Cagliari ja Hellas Verona mäng toimub 2024-04-01. See Serie A kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener C. Ranieri juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Hellas Verona aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Cagliari vs Hellas Verona vastamisi kohtumisi, siis Cagliari sai kodus 0 võitu, Hellas Verona on aga võõrsil 2 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Cagliari: n/a
  • Hellas Verona: n/a

Cagliari vs Hellas Verona tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Cagliari ja Hellas Verona kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-23 Hellas Verona 2 – 0 Cagliari
2022-04-30 Cagliari 1 – 2 Hellas Verona
2021-11-30 Hellas Verona 0 – 0 Cagliari
2021-04-03 Cagliari 0 – 2 Hellas Verona

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Cagliari vs Hellas Verona H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Cagliari vs Hellas Verona mängu kohta?