Burnley vs AFC Bournemouth

Burnley vs AFC BournemouthBurnleyAFC Bournemouth

⚽ 2024-03-03 – Premier League

 

Burnley vs AFC Bournemouth Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Burnley vs AFC Bournemouth panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Premier League peetava Burnley - AFC Bournemouth mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Burnley vs AFC Bournemouth panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-03 Premier League peetava Burnley - AFC Bournemouth mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Burnley vs AFC Bournemouth mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Burnley vs AFC Bournemouth mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Burnley vs AFC Bournemouth mängu eelvaated

Burnley ja AFC Bournemouth mäng toimub 2024-03-03. See Premier League kohtumine algab kell 13:00 GMT. Treener V. Kompany juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, AFC Bournemouth aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Burnley vs AFC Bournemouth vastamisi kohtumisi, siis Burnley sai kodus 1 võitu, AFC Bournemouth on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Burnley: n/a
  • AFC Bournemouth: n/a

Burnley vs AFC Bournemouth tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Burnley ja AFC Bournemouth kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-28 AFC Bournemouth 2 – 1 Burnley
2023-01-07 AFC Bournemouth 2 – 4 Burnley
2021-02-09 Burnley 0 – 2 AFC Bournemouth
2020-02-22 Burnley 3 – 0 AFC Bournemouth

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Burnley vs AFC Bournemouth H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Burnley vs AFC Bournemouth mängu kohta?