Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest

Brighton & Hove Albion vs Nottingham ForestBrighton & Hove AlbionNottingham Forest

⚽ 2024-03-10 – Premier League

 

Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Premier League peetava Brighton & Hove Albion - Nottingham Forest mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Premier League peetava Brighton & Hove Albion - Nottingham Forest mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest mängu eelvaated

Brighton & Hove Albion ja Nottingham Forest mäng toimub 2024-03-10. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener R. De Zerbi juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Nottingham Forest aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest vastamisi kohtumisi, siis Brighton & Hove Albion sai kodus 0 võitu, Nottingham Forest on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Brighton & Hove Albion: n/a
  • Nottingham Forest: n/a

Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Brighton & Hove Albion ja Nottingham Forest kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Nottingham Forest 2 – 3 Brighton & Hove Albion
2023-04-26 Nottingham Forest 3 – 1 Brighton & Hove Albion
2022-10-18 Brighton & Hove Albion 0 – 0 Nottingham Forest
2017-03-04 Nottingham Forest 3 – 0 Brighton & Hove Albion

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Brighton & Hove Albion vs Nottingham Forest mängu kohta?