Brentford vs Manchester United

Brentford vs Manchester UnitedBrentfordManchester United

⚽ 2024-03-30 – Premier League

 

Brentford vs Manchester United Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Brentford vs Manchester United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Brentford - Manchester United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Brentford vs Manchester United panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Brentford - Manchester United mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Brentford vs Manchester United mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Brentford vs Manchester United mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Brentford vs Manchester United mängu eelvaated

Brentford ja Manchester United mäng toimub 2024-03-30. See Premier League kohtumine algab kell 20:00 GMT. Treener T. Frank juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 0 võitu, Manchester United aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Brentford vs Manchester United vastamisi kohtumisi, siis Brentford sai kodus 1 võitu, Manchester United on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Brentford: n/a
  • Manchester United: n/a

Brentford vs Manchester United tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Brentford ja Manchester United kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-07 Manchester United 2 – 1 Brentford
2023-04-05 Manchester United 1 – 0 Brentford
2022-08-13 Brentford 4 – 0 Manchester United
2022-05-02 Manchester United 3 – 0 Brentford

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Brentford vs Manchester United H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Brentford vs Manchester United mängu kohta?