Brentford vs Chelsea

Brentford vs ChelseaBrentfordChelsea

⚽ 2024-03-02 – Premier League

 

Brentford vs Chelsea Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Brentford vs Chelsea panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Brentford - Chelsea mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Brentford vs Chelsea panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-02 Premier League peetava Brentford - Chelsea mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Brentford vs Chelsea mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Brentford vs Chelsea mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Brentford vs Chelsea mängu eelvaated

Brentford ja Chelsea mäng toimub 2024-03-02. See Premier League kohtumine algab kell 15:00 GMT. Treener T. Frank juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 1 võitu, Chelsea aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Brentford vs Chelsea vastamisi kohtumisi, siis Brentford sai kodus 0 võitu, Chelsea on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Brentford: n/a
  • Chelsea: n/a

Brentford vs Chelsea tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Brentford ja Chelsea kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-28 Chelsea 0 – 2 Brentford
2023-04-26 Chelsea 0 – 2 Brentford
2022-10-19 Brentford 0 – 0 Chelsea
2022-04-02 Chelsea 1 – 4 Brentford

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Brentford vs Chelsea H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Brentford vs Chelsea mängu kohta?