Borussia Dortmund vs Atletico Madrid

Borussia Dortmund vs Atletico MadridBorussia DortmundAtletico Madrid

⚽ 2024-04-16 – UEFA Champions League

 

Borussia Dortmund vs Atletico Madrid Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Borussia Dortmund vs Atletico Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-16 UEFA Champions League peetava Borussia Dortmund - Atletico Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Borussia Dortmund vs Atletico Madrid panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-16 UEFA Champions League peetava Borussia Dortmund - Atletico Madrid mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Borussia Dortmund vs Atletico Madrid mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Borussia Dortmund vs Atletico Madrid mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Borussia Dortmund vs Atletico Madrid mängu eelvaated

Borussia Dortmund ja Atletico Madrid mäng toimub 2024-04-16. See UEFA Champions League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener E. Terzić juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Atletico Madrid aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Borussia Dortmund vs Atletico Madrid vastamisi kohtumisi, siis Borussia Dortmund sai kodus 1 võitu, Atletico Madrid on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Borussia Dortmund: n/a
  • Atletico Madrid: n/a

Borussia Dortmund vs Atletico Madrid tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Borussia Dortmund ja Atletico Madrid kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-10 Atletico Madrid 2 – 1 Borussia Dortmund
2018-11-06 Atletico Madrid 2 – 0 Borussia Dortmund
2018-10-24 Borussia Dortmund 4 – 0 Atletico Madrid
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Borussia Dortmund vs Atletico Madrid H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Borussia Dortmund vs Atletico Madrid mängu kohta?