Bayern Munich vs Borussia Dortmund

Bayern Munich vs Borussia DortmundBayern MunichBorussia Dortmund

⚽ 2024-03-30 – Bundesliga

 

Bayern Munich vs Borussia Dortmund Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bayern Munich vs Borussia Dortmund panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Bundesliga peetava Bayern Munich - Borussia Dortmund mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bayern Munich vs Borussia Dortmund panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Bundesliga peetava Bayern Munich - Borussia Dortmund mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bayern Munich vs Borussia Dortmund mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bayern Munich vs Borussia Dortmund mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bayern Munich vs Borussia Dortmund mängu eelvaated

Bayern Munich ja Borussia Dortmund mäng toimub 2024-03-30. See Bundesliga kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener T. Tuchel juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Borussia Dortmund aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bayern Munich vs Borussia Dortmund vastamisi kohtumisi, siis Bayern Munich sai kodus 2 võitu, Borussia Dortmund on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bayern Munich: H. Kane(1.19 goals/match);
  • Borussia Dortmund: n/a

Bayern Munich vs Borussia Dortmund tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bayern Munich ja Borussia Dortmund kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-04 Borussia Dortmund 0 – 4 Bayern Munich
2023-04-01 Bayern Munich 4 – 2 Borussia Dortmund
2022-10-08 Borussia Dortmund 2 – 2 Bayern Munich
2022-04-23 Bayern Munich 3 – 1 Borussia Dortmund

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bayern Munich vs Borussia Dortmund H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bayern Munich vs Borussia Dortmund mängu kohta?