Bayern Munich vs Arsenal

Bayern Munich vs ArsenalBayern MunichArsenal

⚽ 2024-04-17 – UEFA Champions League

 

Bayern Munich vs Arsenal Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bayern Munich vs Arsenal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-17 UEFA Champions League peetava Bayern Munich - Arsenal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bayern Munich vs Arsenal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-17 UEFA Champions League peetava Bayern Munich - Arsenal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bayern Munich vs Arsenal mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bayern Munich vs Arsenal mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bayern Munich vs Arsenal mängu eelvaated

Bayern Munich ja Arsenal mäng toimub 2024-04-17. See UEFA Champions League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener T. Tuchel juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Arsenal aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bayern Munich vs Arsenal vastamisi kohtumisi, siis Bayern Munich sai kodus 2 võitu, Arsenal on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bayern Munich: n/a
  • Arsenal: n/a

Bayern Munich vs Arsenal tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bayern Munich ja Arsenal kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2024-04-09 Arsenal 2 – 2 Bayern Munich
2017-03-07 Arsenal 1 – 5 Bayern Munich
2017-02-15 Bayern Munich 5 – 1 Arsenal
2015-11-04 Bayern Munich 5 – 1 Arsenal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bayern Munich vs Arsenal H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bayern Munich vs Arsenal mängu kohta?