Bayer Leverkusen vs Wolfsburg

Bayer Leverkusen vs WolfsburgBayer LeverkusenWolfsburg

⚽ 2024-03-10 – Bundesliga

 

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Bundesliga peetava Bayer Leverkusen - Wolfsburg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-10 Bundesliga peetava Bayer Leverkusen - Wolfsburg mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bayer Leverkusen vs Wolfsburg mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bayer Leverkusen vs Wolfsburg mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg mängu eelvaated

Bayer Leverkusen ja Wolfsburg mäng toimub 2024-03-10. See Bundesliga kohtumine algab kell 18:30 GMT. Treener Xabi Alonso juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Wolfsburg aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bayer Leverkusen vs Wolfsburg vastamisi kohtumisi, siis Bayer Leverkusen sai kodus 0 võitu, Wolfsburg on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bayer Leverkusen: n/a
  • Wolfsburg: n/a

Bayer Leverkusen vs Wolfsburg tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bayer Leverkusen ja Wolfsburg kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-21 Wolfsburg 1 – 2 Bayer Leverkusen
2023-04-16 Wolfsburg 0 – 0 Bayer Leverkusen
2022-10-22 Bayer Leverkusen 2 – 2 Wolfsburg
2022-03-20 Wolfsburg 0 – 2 Bayer Leverkusen

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bayer Leverkusen vs Wolfsburg H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bayer Leverkusen vs Wolfsburg mängu kohta?