Bayer Leverkusen vs Werder Bremen

Bayer Leverkusen vs Werder BremenBayer LeverkusenWerder Bremen

⚽ 2024-04-14 – Bundesliga

 

Bayer Leverkusen vs Werder Bremen Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Bayer Leverkusen vs Werder Bremen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 Bundesliga peetava Bayer Leverkusen - Werder Bremen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Bayer Leverkusen vs Werder Bremen panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 Bundesliga peetava Bayer Leverkusen - Werder Bremen mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Bayer Leverkusen vs Werder Bremen mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Bayer Leverkusen vs Werder Bremen mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Bayer Leverkusen vs Werder Bremen mängu eelvaated

Bayer Leverkusen ja Werder Bremen mäng toimub 2024-04-14. See Bundesliga kohtumine algab kell 15:30 GMT. Treener Xabi Alonso juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 5 võitu, Werder Bremen aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Bayer Leverkusen vs Werder Bremen vastamisi kohtumisi, siis Bayer Leverkusen sai kodus 0 võitu, Werder Bremen on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Bayer Leverkusen: n/a
  • Werder Bremen: n/a

Bayer Leverkusen vs Werder Bremen tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Bayer Leverkusen ja Werder Bremen kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-25 Werder Bremen 0 – 3 Bayer Leverkusen
2023-03-12 Werder Bremen 2 – 3 Bayer Leverkusen
2022-09-17 Bayer Leverkusen 1 – 1 Werder Bremen
2021-05-08 Werder Bremen 0 – 0 Bayer Leverkusen

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Bayer Leverkusen vs Werder Bremen H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Bayer Leverkusen vs Werder Bremen mängu kohta?