Athletic Club vs Villarreal

Athletic Club vs VillarrealAthletic ClubVillarreal

⚽ 2024-04-14 – La Liga

 

Athletic Club vs Villarreal Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Athletic Club vs Villarreal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 La Liga peetava Athletic Club - Villarreal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Athletic Club vs Villarreal panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 La Liga peetava Athletic Club - Villarreal mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Athletic Club vs Villarreal mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Athletic Club vs Villarreal mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Athletic Club vs Villarreal mängu eelvaated

Athletic Club ja Villarreal mäng toimub 2024-04-14. See La Liga kohtumine algab kell 16:30 GMT. Treener Ernesto Valverde juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Villarreal aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Athletic Club vs Villarreal vastamisi kohtumisi, siis Athletic Club sai kodus 1 võitu, Villarreal on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Athletic Club: n/a
  • Villarreal: n/a

Athletic Club vs Villarreal tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Athletic Club ja Villarreal kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-11-05 Villarreal 2 – 3 Athletic Club
2023-05-13 Villarreal 5 – 1 Athletic Club
2022-10-30 Athletic Club 1 – 0 Villarreal
2022-04-09 Villarreal 1 – 1 Athletic Club

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Athletic Club vs Villarreal H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Athletic Club vs Villarreal mängu kohta?