Atalanta vs Hellas Verona

Atalanta vs Hellas VeronaAtalantaHellas Verona

⚽ 2024-04-15 – Serie A

 

Atalanta vs Hellas Verona Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Atalanta vs Hellas Verona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-15 Serie A peetava Atalanta - Hellas Verona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Atalanta vs Hellas Verona panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-15 Serie A peetava Atalanta - Hellas Verona mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Atalanta vs Hellas Verona mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Atalanta vs Hellas Verona mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Atalanta vs Hellas Verona mängu eelvaated

Atalanta ja Hellas Verona mäng toimub 2024-04-15. See Serie A kohtumine algab kell 18:45 GMT. Treener G. Gasperini juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Hellas Verona aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Atalanta vs Hellas Verona vastamisi kohtumisi, siis Atalanta sai kodus 1 võitu, Hellas Verona on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Atalanta: n/a
  • Hellas Verona: n/a

Atalanta vs Hellas Verona tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Atalanta ja Hellas Verona kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-09-27 Hellas Verona 0 – 1 Atalanta
2023-05-20 Atalanta 3 – 1 Hellas Verona
2022-08-28 Hellas Verona 0 – 1 Atalanta
2022-04-18 Atalanta 1 – 2 Hellas Verona

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Atalanta vs Hellas Verona H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Atalanta vs Hellas Verona mängu kohta?