Atalanta vs Empoli

Atalanta vs EmpoliAtalantaEmpoli

⚽ 2024-04-28 – Serie A

 

Atalanta vs Empoli Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Atalanta vs Empoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Serie A peetava Atalanta - Empoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Atalanta vs Empoli panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-28 Serie A peetava Atalanta - Empoli mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Atalanta vs Empoli mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Atalanta vs Empoli mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Atalanta vs Empoli mängu eelvaated

Atalanta ja Empoli mäng toimub 2024-04-28. See Serie A kohtumine algab kell 16:00 GMT. Treener G. Gasperini juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Empoli aga 2 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Atalanta vs Empoli vastamisi kohtumisi, siis Atalanta sai kodus 1 võitu, Empoli on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Atalanta: n/a
  • Empoli: n/a

Atalanta vs Empoli tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Atalanta ja Empoli kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-30 Empoli 0 – 3 Atalanta
2023-03-17 Atalanta 2 – 1 Empoli
2022-10-30 Empoli 0 – 2 Atalanta
2022-05-21 Atalanta 0 – 1 Empoli

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Atalanta vs Empoli H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Atalanta vs Empoli mängu kohta?