Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers

Aston Villa vs Wolverhampton WanderersAston VillaWolverhampton Wanderers

⚽ 2024-03-30 – Premier League

 

Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Aston Villa - Wolverhampton Wanderers mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-03-30 Premier League peetava Aston Villa - Wolverhampton Wanderers mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers mängu eelvaated

Aston Villa ja Wolverhampton Wanderers mäng toimub 2024-03-30. See Premier League kohtumine algab kell 17:30 GMT. Treener Unai Emery juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Wolverhampton Wanderers aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers vastamisi kohtumisi, siis Aston Villa sai kodus 0 võitu, Wolverhampton Wanderers on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Aston Villa: n/a
  • Wolverhampton Wanderers: n/a

Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Aston Villa ja Wolverhampton Wanderers kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-10-08 Wolverhampton Wanderers 1 – 1 Aston Villa
2023-05-06 Wolverhampton Wanderers 1 – 0 Aston Villa
2023-01-04 Aston Villa 1 – 1 Wolverhampton Wanderers
2022-04-02 Wolverhampton Wanderers 2 – 1 Aston Villa

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Aston Villa vs Wolverhampton Wanderers mängu kohta?