Aston Villa vs Brentford

Aston Villa vs BrentfordAston VillaBrentford

⚽ 2024-04-06 – Premier League

 

Aston Villa vs Brentford Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Aston Villa vs Brentford panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Premier League peetava Aston Villa - Brentford mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Aston Villa vs Brentford panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-06 Premier League peetava Aston Villa - Brentford mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Aston Villa vs Brentford mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Aston Villa vs Brentford mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Aston Villa vs Brentford mängu eelvaated

Aston Villa ja Brentford mäng toimub 2024-04-06. See Premier League kohtumine algab kell 14:00 GMT. Treener Unai Emery juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Brentford aga 0 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Aston Villa vs Brentford vastamisi kohtumisi, siis Aston Villa sai kodus 1 võitu, Brentford on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Aston Villa: n/a
  • Brentford: n/a

Aston Villa vs Brentford tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Aston Villa ja Brentford kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-17 Brentford 1 – 2 Aston Villa
2023-04-22 Brentford 1 – 1 Aston Villa
2022-10-23 Aston Villa 4 – 0 Brentford
2022-01-02 Brentford 2 – 1 Aston Villa

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Aston Villa vs Brentford H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Aston Villa vs Brentford mängu kohta?