Arsenal vs Bayern Munich

Arsenal vs Bayern MunichArsenalBayern Munich

⚽ 2024-04-09 – UEFA Champions League

 

Arsenal vs Bayern Munich Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Arsenal vs Bayern Munich panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-09 UEFA Champions League peetava Arsenal - Bayern Munich mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Arsenal vs Bayern Munich panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-09 UEFA Champions League peetava Arsenal - Bayern Munich mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Arsenal vs Bayern Munich mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Arsenal vs Bayern Munich mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Arsenal vs Bayern Munich mängu eelvaated

Arsenal ja Bayern Munich mäng toimub 2024-04-09. See UEFA Champions League kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Mikel Arteta juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 4 võitu, Bayern Munich aga 3 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Arsenal vs Bayern Munich vastamisi kohtumisi, siis Arsenal sai kodus 1 võitu, Bayern Munich on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Arsenal: n/a
  • Bayern Munich: n/a

Arsenal vs Bayern Munich tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Arsenal ja Bayern Munich kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2017-03-07 Arsenal 1 – 5 Bayern Munich
2017-02-15 Bayern Munich 5 – 1 Arsenal
2015-11-04 Bayern Munich 5 – 1 Arsenal
2015-10-20 Arsenal 2 – 0 Bayern Munich

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Arsenal vs Bayern Munich H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Arsenal vs Bayern Munich mängu kohta?