Arsenal vs Aston Villa

Arsenal vs Aston VillaArsenalAston Villa

⚽ 2024-04-14 – Premier League

 

Arsenal vs Aston Villa Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Arsenal vs Aston Villa panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 Premier League peetava Arsenal - Aston Villa mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Arsenal vs Aston Villa panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-04-14 Premier League peetava Arsenal - Aston Villa mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Arsenal vs Aston Villa mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Arsenal vs Aston Villa mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Arsenal vs Aston Villa mängu eelvaated

Arsenal ja Aston Villa mäng toimub 2024-04-14. See Premier League kohtumine algab kell 15:30 GMT. Treener Mikel Arteta juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 3 võitu, Aston Villa aga 1 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Arsenal vs Aston Villa vastamisi kohtumisi, siis Arsenal sai kodus 1 võitu, Aston Villa on aga võõrsil 0 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Arsenal: n/a
  • Aston Villa: n/a

Arsenal vs Aston Villa tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Arsenal ja Aston Villa kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2023-12-09 Aston Villa 1 – 0 Arsenal
2023-02-18 Aston Villa 2 – 4 Arsenal
2022-08-31 Arsenal 2 – 1 Aston Villa
2022-03-19 Aston Villa 0 – 1 Arsenal

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Arsenal vs Aston Villa H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Arsenal vs Aston Villa mängu kohta?