Albania vs Spain

Albania vs SpainAlbaniaSpain

⚽ 2024-06-24 – Euro

 

Albania vs Spain Ennustused

Nagu sa võid näha ülalpool olevast H2H tabelist ja kummagi tiimi viimase 5 matši koosseisust, arvutame me välja selle matši võimaliku lõpptulemuse tõenäosuse.

Albania vs Spain panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-24 Euro peetava Albania - Spain mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Albania vs Spain panustamise nõuanded

Meie ennustus 2024-06-24 Euro peetava Albania - Spain mängu kohta põhineb iga meeskonna värskeimal vormistatistil ja H2H andmetel. Meie panustamisnõuannete vaatamiseks klõpsake nuppu Avalda Ennustus.

Enne kui otsustate, millisele tulemusele soovite panustada, tehke saadaoleva statistika põhjal oma mänguanalüüs. Alati on kõige parem andmeid ise SoccerStats247.com statistika abil kontrollida ja teha teadlikke otsuseid.

Kuhu panustada Albania vs Spain mängule?

Kui otsite usaldusväärset veebisaiti, kus panustada Albania vs Spain mängule, soovitame kontrollida järgmisi valikuid:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Kõik need operaatorid naudivad kasutajate suurepäraseid arvustusi, pakuvad registreerumisel tervitusboonuse paketti, neil on erinevad panustamisvõimalused sellistele spordialadele nagu jalgpall, tennis, korvpall ja 20+ muud spordiala. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Albania vs Spain mängu eelvaated

Albania ja Spain mäng toimub 2024-06-24. See Euro kohtumine algab kell 19:00 GMT. Treener Sylvinho juhitud meeskonnal on viimasest 5-st mängust 2 võitu, Spain aga 4 võit viimasest 5-st mängust.

Mis puudutab viimaseid Albania vs Spain vastamisi kohtumisi, siis Albania sai kodus 0 võitu, Spain on aga võõrsil 1 võitu.

Väravate löömist võib oodata igast meeskonnast mõnelt mängijalt, kes löövad keskmiselt üle 0,8 värava/mängu kohta. Allpool on nimekiri mängijatest, keda vaadata:

  • Albania: n/a
  • Spain: Álvaro Morata(1 goals/match);Dani Carvajal(1 goals/match);Fabián Ruiz(1 goals/match);

Albania vs Spain tulemused

Järgmises tabelis saate vaadata viimase 4 Albania ja Spain kohtumise tulemusi:

Kuupäev Tulemused
2022-03-26 Spain 2 – 1 Albania
2017-10-06 Spain 3 – 0 Albania
2016-10-09 Albania 0 – 2 Spain
n/a n/a

Kui olete huvitatud rohkemate H2H andmete ja liigastatistika kohta iga meeskonna kohta, soovitame vaadata Albania vs Spain H2H lehte.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Albania vs Spain mängu kohta?