Alba Berlin vs Partizan

Alba Berlin vs PartizanAlba BerlinPartizan

🏀 2024-04-04 – Euroliiga

 

Alba Berlin vs Partizan Ennustused

Vaadates kiiresti läbi Alba Berlin ja Partizan vahelised H2H tulemused ja iga meeskonna võidumäärad, saame arvutada selle korvpallimängu matši võitja tõenäosuse.

Alba Berlin vs Partizan panustamise nõuanded

Meie ennustus Alba Berlin vs Partizan mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-04-04, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Alba Berlin vs Partizan panustamise nõuanded

Meie ennustus Alba Berlin vs Partizan mänguks, mis peetakse Euroliiga-s 2024-04-04, põhineb iga meeskonna vormiandmetel ja H2H statistikal. Klõpsake nupul Avalda Ennustus, et vaadata meie mänguvõitja ennustusnõuandeid.

Soovitame enne panustamise eesmärgil matši võitja otsustamist vaadata põhjalikumat statistikat ja teha oma arvamus. Parim on vaadata statistikat BasketballStats247.com andmete põhjal ise ja valida parimad panustamisvõimalused.

Kus saab panustada Alba Berlin vs Partizan mängule?

Allpool on loetletud mõned soovitatud veebisaidid, kus saate teha matši võitja panuseid Alba Berlin vs Partizan mängule, samuti mõned muud kihlveoturud, nagu üle/alla, poolaja võitja ja nii edasi:

*reklaam

bet365 www.bet365.ee optibet www.optibet.ee
betsafe www.betsafe.ee unibet www.unibet.ee

Meie soovitus nendele operaatoritele põhineb kasutajate arvustustel ja valdkonna kogemustel. Lisaks pakuvad need kihlveokontorid uutele kasutajatele registreerimisboonuseid ning on suurepärased panustamiseks teistele spordialadele, nagu jalgpall, tennis, käsipall ja 20+ muud spordialad. Panusta vastutustundlikult. 18+. Boonustele kehtivad tingimused, saadaval ainult uutele mängijatele.

Alba Berlin vs Partizan mängu eelvaated

Euroliiga-s mängitav Alba Berlin vs Partizan mäng algab 2024-04-04 kell 18:30 GMT aja järgi. Kodumeeskonnal on viimasest 23-st mängust 18 võitu, Partizan on viimase mängu võiduprotsent .

Kui rääkida kahe meeskonna viimasest 4-st kohtumisest, siis Alba Berlin meeskonnal on kodus 1 võitu, Partizan aga 0 võitu võõrsil mängides.

Praegusel hooajal on Alba Berlin keskmine punktide vahe 10.0 punkti, Partizan aga punkti:

  • Alba Berlin: 92.0 keskmist punkti poolt, 82.0 keskmist punkti vastu
  • Partizan: keskmist punkti poolt, keskmist punkti vastu

Alba Berlin vs Partizan tulemused

Allolevas tabelis on toodud Alba Berlin ja Partizan viimase 5 vastastikuse kohtumise tulemused:

Kuupäev Tulemused
2023-11-17 Partizan 89 – 74 Alba Berlin
2023-03-02 Partizan 88 – 74 Alba Berlin
2022-10-07 Alba Berlin 100 – 84 Partizan
n/a n/a

Lisaks nende mängude lõpptulemustele saate vaadata rohkem H2H andmeid Alba Berlin vs Partizan game kohta koos praeguse meeskonnavormi ja tabeliseisuga.

Millised on teie kommentaarid ja ennustused Alba Berlin vs Partizan mängu kohta?